Lohu tn 4

Positsioon:139

Krundi suurus:2213 m2

Katastritunnus:29101:001:1546

Müügihind:99585 €

m2 hind:45 €

Staatus:Vaba

Tutvustus

2022. aasta lõpus valmivad uued elamukrundid Tartu linna piirist vaid 6 kilomeetri kaugusel Haaslava külas. Haaslava on kiiresti arenev ja noorte perede seas nõutud piirkond. Elamukrundid valmivad kahes etapis.

Jalutuskäigu kaugusel asub ujumiskohaga Kurepalu järv. Lähimad koolid on Sillaotsa kool 6 km ja Ülenurme Gümnaasium 7,5 km. Kõrvalarendusse on valminud uus lasteaeda ja peagi valmib ka vabaaja veetmiseks mänguväljak. Lähim bussipeatus on suure tee ääres, ühendus Tartu linnaga hea. Mööda teed Roiu poole on mugav liigelda ka mööda kergliiklusteed. Uuel aastal on valmimas uus kergliiklustee Tartu suunas. Lisaks on 9 min autosõidu kaugusel Vooremäe terviserajad.

Detailplaneeringu järgi võib välisviimistluses kasutada naturaalseid materjale: betooni, kivivoodrit (silikaattelliseid, savitelliseid, columbia kivi), krohvi, puitu. Värvitoonid heledad, pastelsed, naturaalsetele materjalidele lähedased.

Kaldkatuste kattematerjaliks kasutada rullmaterjale kivipuistega, katusekive või plekkmaterjale (valtsplekk).

Kevadel ühendatakse AS Emajõe Veevärgi ühisveevärgi ja kanalisatsiooniga. Elamukrunt varustatakse elektriliitumisega. Liitumispunktid tuuakse kinnistu piirile.

Tänavad asfalteeritakse ja valgustatakse.

Võta ühendust

    Kätlin Halling

    Kätlin Halling

    Müügipartner